Biz Kimiz?

2001 Yılında DG CATERING Toplu Yemek Üretim Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. adı altında hizmet sektörüne girmiş bulunmaktayız. Uzmanlığımız olan catering sektöründeki tecrübemizden ve ürünlerimizden yola çıkarak ve CAKESSTOP markasını yarattık. İstanbul Ataşehir’de kurmuş olduğumuz fabrikamız ile yenilikçiliği ve her şeyden önce ev yapımı doğal pasta üretimini ilke edinerek otel ve restaurant inceliğini seçkin cafe & restaurantlarla buluşturma amacıyla yola çıktık.

Türkiye’nin her yerinde faaliyet gösteren birçok yerli ve yabancı cafe zincirine ve daha küçük ölçekli işletmelere hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz gıda mühendislerimizin kontrolü altında Türk Gıda Kodeksine uygun bir şekilde üretilmekte ve depolanmaktadır. Dolaplarımızın ısı düzeyi 24 saat süresince kontrol altında tutulmakta Ürünlerimiz fabrikamızda taze olarak üretilip -40 °C'de şoklanmakta ve -18°C depolarımızda stoklanmaktadır.

Ürünlerimizin hiç birinde ilave katkı maddesi domuzdan elde edilen hiçbir ürün ve alkol kullanılmamaktadır.

Firmamız yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak en önemli prensibimizdir.

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak.

Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.

Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.

Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak

Sevkiyatını yaptığımız ürünlerin, insanların yaşam kalitelerini artırma güçlerine ve doğru işler yaptığımıza her zaman inandık.

Şirketimiz müşteri portföyünü büyüttükçe, sorumluluklar da o nisbette artıyor. Ortaya koyduğumuz sinerjinin daha geniş kapsamlı etkilerini düşünmek ve bu etkiler doğrultusunda hareket etmek temel vizyonumuzdur.